Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koch Chemie ProtectorWax Ortak Alım
#1
Öncelikle bu alandaki ilk konuyu açtığım için ayrıca sevindim Smile

Evet arkadaşlar, Hızlı Cila, Quick Detailer, After Wash, Finish Sprey, Vs... Tarzı ürün arayanlar için Koch Chemie Markasına ait ProtectorWax ürününü tavsiye etmiştim. Ürün bildiğiniz üzere sadece 10 Litre olarak satılmakta. Dileyen herkes'e denemek kullanmak adına başka bir arkadaşımız üstlenmeyecekse ürünün tedariğini yaparak sizlere gönderme işlemini üstlenebilirim. Ürünün fiyatı 650 TL dir. Ürünle alakalı tecrübelerimi aşağıda yazıyorum...

Koch-Chemie ProtectorWax

- Ürün yukarıda da belirttiğim gibi Hızlı Cila, Belirli süreye dayalı koruma ürünüdür.
- 1:200 Oranında sulandırılarak kullanılır.
- Yıkama sonrası araç ıslakken veya kurulama işlemi bittikten sonra kullanılabilir.
- Diğer Hızlı Cila'lar gibi yüzeye Sprey ile püskürtülerek ve silinerek kullanılır.
- Yüksek düzeyde kayganlık, parlaklık ve Anti-Statik özellik yaratmaktadır.
- Sürekli kullanımda harika bir hodrofobik etki yaratır.
- Kaportanın tamamına, Plastik aksamlara ve jantlara uygulayabilirsiniz. Aracın her alanında kullanabilirsiniz.

Koch Chemie firması uzun süreli koruma diyor. Süre belirtmemiş ancak ben her yıkamada uyguladığım için koruma süresi veya etkisiyle alakalı bir yorum yapamayacağım.

Ben ürünü şöyle kullanmaktayım. Aracın yıkama sonrasında suyun bir kısmını Hava ile yüzeyden akıtarak ıslak yüzeye Koch Chemie' e ait Sprey şişesiyle her panel'e 1 fıs şeklinde toz bulutu kıvamında uyguluyorum. Önce bir tarafı sonra diğer tarafını yapmaktayım. Uzun süre kalırsa silmeniz hafiften zorlaşabilir. Dilerseniz yıkama şampuanın içine de çok az miktarda dökebilirsiniz. İşe yarıyor Smile

Sorularınız olursa buradan yazabilirsiniz.

Belirtmeden geçemeyeceğim diğer bir konu ise ürünü almanız konusuyla alakalı hiç bir kazanç elde etmeyeceğim. Kargolama vs hepsini ücretsiz yapıp belirteceğiniz adreslere alıcı ödemeli olarak gönderme işlemini yapacağım.

Daha evvel bir ortak alım macerası yaşamadığım için bununla alakalı fikir ve önerilerinizi lütfen belirtin. Kargo, Ambalaj vs.
Benim elimde bol miktarda olduğu için ben bu alım'a dahil olmayacağım. Ürünü alacak kişi sayısının çok olduğu il var ise 10 litreyi olduğu gibide yollayabilirim. Ürün Koch'un Türkiye Distiribütörü olan BEK KİMYA firmasından tarafımca alınacaktır.

Onaylıyorsanız burada ve özel mesaj yoluyla irtibata geçin lütfen.

Saygılar, Taylan ŞENOL
Ara
Cevapla
#2
Öncelikle ortak alım için teşekkür ederim

+1 500ml olarak katılmak isterim - Ankara
Ara
Cevapla
#3
+2 500ml. Emekleriniz için teşekkür ederim. (Kırıkkale)
Ara
Cevapla
#4
+3 ben de 500ml alırım istanbuldayım. Alıcı arkadaşlar illerini de yazarsa çoğunluk nerdeyse ona göre kargo planı yapılır bence.
Ara
Cevapla
#5
Bu ürün için bugün biraz araştırma yaptıktan sonra bi tanıdığıma ürünü sorduğumda kendiside ürünü tedarik edebileceğini ortak alım için yardımcı olabileceğini söyledi isterseniz detaylı görüşüp size bilgi verebilirim.
Ara
Cevapla
#6
+4
500 ml. olarak ortak alıma Bursa'dan katılmak istiyorum.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla
#7
+5 500 ml ben alayım İstanbuldayım
Ara
Cevapla
#8
+5

500ml ortak alıma katılmak isterim - İzmir
Ara
Cevapla
#9
500ml de ben alabilirim. (Istanbul)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara
Cevapla
#10
+8 İstanbul'dan katılabilirim. 500 ml. ve hatta bölmek isteyen varsa 250 ml. bile yeterli olur.

1:200 sulandırma ile 100 ml bile yeter aslında Smile Yalnız sitesinden PDF dokümanına baktım. Normal kullanımda araç başı ortalama 15 ml. gibi bir ürün kullanımı tavsiye edilmiş. 1:200 oran ise basınçlı makine ve pompalarda kullanım için sanıyorum. Ancak yine de fısfıs ile de işe yarıyor deniyorsa denenebilir.

Kargoyu herkese tek tek göndermek yerine birbirine yakın olan kişilerin ürünlerini tek bir adrese göndermek hem maddi açıdan hem de dağıtımı yapacak arkadaşımız açısından daha uygun olacaktır.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
| immobilizer anahtar |